Aktuálne informácie k doprave

Naďalej sa pre vás snažíme v období epidémie COVID-19 zabezpečiť, aby sa balíčky k vám dostali čo možno najrýchlejšou a najbezpečnejšou cestou.

 

Preto sme ponechali v možnostiach dopravy výhradne kuriérsku prepravnú spoločnosť GLS, ktorá naďalej balíky doručuje bez väčších obmedzení.

 

Radi by sme vás však požiadali o dodržiavaní bezpečnostných pravidieľ pri kontakte s kuriérom, aby ste chránili seba i kuriéra.

 

1. Pokiaľ je to možné, zvoľte si platbu kartou online , alebo platbu vopred na účet. Hotovostná platba je momentálne pozastavená a platiť u kuriéra je možné jedine platobnou kartou. Minimalizuje sa tak kontakt s kuriérom.

 

2. Bolo by vhodné vzhľadom na momentálnu situáciu, aby ste pri preberaní balíka prišli k vozidlu kuriéra a nevyžadovali od neho doručenie priamo pred bytové dvere, do kancelárie v obchodnom centre atď. Pokiaľ sa nachádzate v nútenej karanténe, informujte o tejto skutočnosti kuriéra ešte pred samotným doručením balíka! 

 

Príjemca by mal zároveň pri preberaní rovnako ako kuriér používať ochranné pomôcky (rúško, rukavice...) a dodržiavať bezpečný odstup od kuriéra. 

 

Veríme, že i napriek prebiehajúcej epidémii, sa všetko čoskoro prinavráti do starých koľají... a hlavne... prajeme všetkým VEĽA zdravíčka, ktoré teraz potrebujeme najviac. 

NAJPOPULÁRNEJŠIE ZNAČKY

MenuX

Prevádzkovateľ webu Martin Ivančík, Veľký Lapáš 1164, Veľký Lapáš, IČO: 48271110, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu tiež pre personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím