Bonusový program

Získajte vernostné body za Váš nákup.
Vernostný Bonusový program Vám umožňuje získať skvelé darčeky, alebo zľavy v našom eshope.
 

Ako získať vernostné body?

Pre získanie vernostných zľiav je potrebné sa zaregistrovať. Už od prvej objednávky zbierate body. Stav bodov môžete sledovať po prihlásení vo svojom účte. Body sa vždy pripíšu po odoslaní objednávky a po jej prevzatí. Ak bude objednávka stornovaná, alebo neprevzatá, body sa nepripočítajú.
 
Akú hodnotu majú body?
Za každé 1 euro z Vášho nákupu získate 1 bod, ktorý má hodnotu 2 centy.
 
Ako môžem použiť body?
Vybrať si môžte z dvoch možností:
 

  • môžete ich použiť ako zľavu pri ďalšom nákupe. V tomto prípade je potrebné v košíku vybrať položku ,, BONUS PROGRAM", že si prajete použiť body ako zľavu na nákup.
  • môžete ich šetriť a vybrať si z ponuky darčekov.  Pri každom darčeku je napísaná hodnota bodov, ktorá je potrebná na ich získanie.
     

Ako mi doručíte darček, ktorý si vyberiem?
Ak dosiahnete požadovaný počet bodov, jednoducho kliknete pri darčeku na tlačidlo ,,Zažiadať o darček". Neskôr obdržíte potvrdzujúci mail a odpočíta sa potrebné množstvo bodov z konta. Darček doručí kuriér na adresu zákazníka do 7 pracovných dní od zažiadania.
 
UPOZORNENIE: Nárok na získanie bodov nevzniká spätne, ani nebudú dopísané dodatočne pri nákupe bez registrácie. Každé pripísanie bodov je podmienené nákupom s registráciou a každý ďalší nákup musí byť realizovaný cez ten istý účet.

 

NAJPOPULÁRNEJŠIE ZNAČKY

MenuX

Prevádzkovateľ webu Martin Ivančík, Veľký Lapáš 1164, Veľký Lapáš, IČO: 48271110, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu tiež pre personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím