Osobný odber - Nitra

Pokiaľ si zadáte v objednávke ,,osobný odber", tovar si môžete vyzdvihnúť v kamennej predajni v Nitre. O pripravenosti objednávky budete informovaný emailom.

 

Objednávka bude na predajni uskladnená 7 pracovných dní. Pokiaľ nebude vyzdvihnutá v odbernej lehote, bude automicky stornovaná. O storne objednávky budete informovaný emailom.

 

Prevádzka sa nachádza v areály Polygonu /časť od mestského úradu/, v obchodnom dome Premat /novší obchodný dom v ktorom sa na prízemí nachádzajú obchody s oblečením/ na 1.poschodí.

 

Tešíme sa na vašu návštevu. :)

 

 

 
Osobný odber Nitra: 
 
Obchodný dom PREMAT 1.poschodie
Coboriho 1  (Polygon) 
949 01 Nitra
 
Mob.: 0915 747 121
 
Otváracie hodiny:
Pondelok- piatok od 9.00 do 16:30
 
V prípade, že vám nevyhovuje otváracia doba prevádzky, dohodnite si iný čas vyzdvihnutia objednávky telefonicky na t.č. 0915 747 121. Dohodnúť sa môžete na čase od 8:00- do 19:00 /hodiny mimo otváracieho času sú závislé od prevádzky kaderníctva/.
 
V sobotu je odber možný v doobedňajších hodinách po telefonickom dohovore.  
 

 

NAJPOPULÁRNEJŠIE ZNAČKY

MenuX

Prevádzkovateľ webu Martin Ivančík, Veľký Lapáš 1164, Veľký Lapáš, IČO: 48271110, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu tiež pre personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím