Cukrový telový píling na báze prírodného exfoliantu, kokosového oleja, bambuckého masla a  vitamínu E s vôňou citrónu. Citrón je výborným zdrojom vitamínu C, kyseliny citrónovej a antioxidantov, ktoré zlepšujú vzhľad a stav našej pokožky. Má antibakteriálne a antimykotické účinky, jeho bieliace vlastnosti napomáhajú zjednocovať tón pleti.

Použitie: Po otvorení kelímku, dbajte na to aby bol píling premiešaný pri každom použití, tým sa ubezpečíte, že posledný píling bude rovnako úžasný ako prvý. Cukrový píling aplikujte na celé mokré telo. Naneste dostatočné množstvo a jemnými krúživými pohybmi vmasírujte do pokožky. Potom dôkladne opláchnite. Pri nanášaní pílingu zo spodu nôh dávajte pozor aby ste sa nepošmykli, nakoľko je píling mastný.

Odporúčané použitie: 2 až 3 krát týždenne. 

Obsah: 300ml


Mohlo by Vás zaujímať

Informácie pre Vás

Najpredávanejšie

Prevádzkovateľ webu Martin Ivančík, Veľký Lapáš 1164, Veľký Lapáš, IČO: 48271110, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a na analytické účely a v prípade Vášho súhlasu tiež pre personalizáciu reklám. Prečítajte si Zásady súborov cookies.

Súhlasím