Maska s aktívnym keratínom, hĺbkovo regeneruje vlasy. Intenzívna výživa s thermo-aktívnymi zložkami, pre dlhodobú hĺbkovú starostlivosť. Teplo aktivuje účinok prípravku, uzatvára výživu do vlasového vlákna .

Použitie: Aplikujeme o veľkosti vlašského orecha na umyté vlhké vlasy. Dôkladne zapracujeme do vlasov a prečešeme. Necháme pôsobiť 5 minút. Potom dôkladne opláchneme. Ideálne je vlasy po presušení prežehliť a tým keratín do vlasov zafixovať na dlhšiu dobu. Strata keratínu vo vlasoch môže byť spôsobená nedostatočnou výživou, používaním agresívnych prípravkov, vplyvom zlého životného prostredia, pôsobením slnečného žiarenia a nakoniec i vekom. Vlasy potom zoslabnú a vypadávajú. Sú krehké a mdlé bez lesku. Keratín funguje ako výživa a vytvára na vlasoch ochranný film, ktorý vyživuje a opravuje štruktúru kutikuly a chráni vlasové vlákna pred poškodením.


Mohlo by Vás zaujímať

Tento eshop používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto eshopu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie  

Súhlasím