Regeneračné ampulky sú určené pre všetky typy vlasov, najmä pre tie, ktoré sú poškodené chemickými úkonmi /farbenie,melír, trvalá.../. Vhodné sú i pre prirodzené vlasy, ktoré sú poškodzované vplyvmi prostredia a ktoré potrebujú hĺbkovú výživu, aby boli odolné a pevné, zároveň jemné na dotyk, lesklé a najmä zdravé.

Koncentrovaný roztok mliečnych proteínov a extraktov z ovocia obnovuje hustotu a štruktúru vlasov, dodáva lesk a hebkosť už od prvého použitia.

Pre aké vlasy sú ampulky vhodné?

Intenzívna regeneračná kúra Milk_shake je určená najmä pre vlasy namáhané vplyvmi prostredia, vlasy so suchými rozštiepenými končekmi, poškodené slnkom, chlórom alebo morskou soľou, pre vlasy namáhané častými chemickými procedúrami.

Použitie:

1. regeneračná kúra: Ampulku rovnomerne naneste na šampónom /odporúčame šampón Milk_Shake Inegrity/ umyté a uterákom presušené vlasy, zabalte do tepla /ideálne je použiť alobal alebo potravinovú fóliu ktorou obalíte vlasy a na nu si nasadíte napr. vlasový turban SMART Waffle/ a nechajte pôsobiť min. 20 min. Dôkladne vypláchnite. Aplikujte podľa potreby, ideálne min. 2x mesačne pri silnom poškodení, 1x mesačne pri miernejšom poškodení vlasov.

2. rýchle ošetrenie: Ampulku naneste na umyté vlasy, vmasírujte pokiaľ sa tekutina nezmení na krém, nechajte 2-3min pôsobiť a dôkladne opláchnite. Aplikujte 1x týždenne.


Mohlo by Vás zaujímať

Tento eshop používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohoto eshopu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie  

Súhlasím